İade ve Geri Gönderim İşlemleri
 • Ürün iade prosedürü nasıldır?

  Teslim aldığınız kutuyu fatura ile birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Vitrin anlaşma kodunu kargo firması ile paylaşınız.

  İade talebinde bulunup iade kodu almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  Hesap > Siparişlerim ekranından iade etmek istediğinin siparişin satırında bulunan "İADE ET" butonunu kullanarak iade kodu alarak ücretsiz yurtiçi kargoya teslim edebilirsiniz. İade kodunuz ile birlikte 214688139 numaralı kodu müşteri kodumuz olarak şube ile paylaşmanız gerekmektedir.

  İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme tarafınıza yapılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. Satın aldığınız ürünü (iç giyim ve kişisel bakım ürünleri hariç) orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

   

 • Üyeliksiz siparişlerimi nasıl iade edebilirim?

  Üyeliksiz siparişlerinizi aşağıdaki butonu kullanarak iade edebilirsiniz.

 • Ürünleri sepetimde ne kadar bekletebilirim?

  Sepetinizdeki ürünleri, stokları tükenene kadar sepetinizde bekletebilirsiniz. Sepetinizdeki ürünün stokları tükendiğinde, ürün sepetinizden otomatik olarak silinir.

 • Hangi ürünleri iade edebilirim?

  Satın aldığınız ürünü (iç giyim ve kişisel bakım ürünleri hariç) orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Ürün iadesi yapmak istiyorum. Kargo ücreti öder miyim?

  Yurt içi işlemlerinizde anlaşmalı kargo firması ile ücretsiz iade gerçekleştirebilirsiniz.

 • Kredi kartıma iadem taksit ile yapılıyor. Ne yapabilirim?

  Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür vitrin.com.tr tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.