Hakkımızda
1996 yılında kurulan VİTRİN, Türk hazır giyim sektörüne katılan kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile kısa zamanda kadın giyim sektörünün önemli markaları arasında yerini almıştır.

Türkiye’nin tüm şehirleri ile yurtdışında Azerbaycan, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Kazakistan, Kıbrıs, Kuzey Irak, Kuveyt, Katar, Suudi Arabistan Kanada, İngiltere ABD ve Mısır olmak üzere 60’dan fazla ülkede ihracat faaliyetlerini sürdürmektedir. 

En son trendler en canlı renkler ile beden kaygısı olmadan VİTRİN'de. 

kusursuz ve zamansız tasarımlarına eklediği yeni serilerle koleksiyon derinliğini artırmakta, özel hissettiren serileri ile tarzına gün geçtikçe iddialı parçalar eklemektedir.
zamansız tasarımları birleştiren VİTRİN, modern yaşamın hızlı temposuna derin bir nefes aldırmaktadır. Gece hayatının ışıltısını zamansız tasarımlarına yansıtarak şık davetlerin ve özel geceleri etkileyici parçalarla tamamlamaktadır. Ayrıca pek çok başarılı iş kadının giyim tercihleri arasında yer almaktadır. Yerel ve global pazarlar için yenilikçi, özgün, çarpıcı tasarımlarla adını moda dünyasına altın harflerle yazdırmıştır.

Bugün VİTRİN, Kâğıthane’de yer alan fabrika binası ve perakende mağazası ile toptan satışta ise Osmanbey mağazası ile modanın nabzını tutmaya devam etmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.