Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Teslim aldığınız kutuyu fatura ile birlikte (varsa tüm aksesuarlarıyla) anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz iade yapabilirsiniz. İadenizi ücretsiz yapabilmek için Vitrin anlaşma kodunu kargo firması ile paylaşınız.

İade talebinde bulunup iade kodu almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Hesap > Siparişlerim ekranından iade etmek istediğinin siparişin satırında bulunan "İADE ET" butonunu kullanarak iade kodu alarak ücretsiz yurtiçi kargoya teslim edebilirsiniz. İade kodunuz ile birlikte 214688139 yurt içi kargo müşteri kodumuzu şube ile paylaşmanız gerekmektedir.

İade ettiğiniz ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, bilgilendirme tarafınıza yapılmaktadır. Ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren 14 gün içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir. Satın aldığınız ürünü (iç giyim ve kişisel bakım ürünleri hariç) orijinal ambalajında, hijyen etiketi çıkarılmamış ve giyilmemiş olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.